Wybory burmistrza Sylvanian Village

21 listopada 2020 r.

Wiadomości z Sylvanian Village

Wstępne wyniki!

Trwają wybory burmistrza, które wszyscy tak gorąco wspieracie!
Dziś ogłoszono wstępne wyniki.
Każdy kandydat cieszy się poparciem i nie da się przewidzieć, kto zostanie burmistrzem.
Ostatni dzień wyborów to 30 listopada. Czekamy na Wasze głosy do ostatniej chwili!

Przedstawiamy wstępne wyniki głosowania na stronie internetowej.
Nadal liczymy głosy oddanych w social mediach  (Facebook / Instagram).
Ostateczne wyniki głosowania będą zawierały sumę wszystkich głosów, tych oddanych na stronie internetowej oraz w social mediach.

 • 1.poster

  Vincent Husky

  Husky Tata
 • 2.poster

  Egbert Highbranch

  Żyrafa Tata
 • 3.poster

  James Midnight

  Nocny kotek Tata
 • 4.poster

  Fawna Buckley

  Jelonek Dziewczynka
 • 5.poster

  Mary, Edward, Elizabeth

  Piankowa myszka Trojaczki
 • 6.poster

  Theodore Maple

  Rudy kotek Tata
 • 7.poster

  Carissa Outback

  Koala Mama
 • 8.poster

  Candice Snuggly

  Leniwiec Mama
 • 9.poster

  Muddy McBurrows

  Kret Chłopiec
 • 10.poster

  Piers Petite

  Miś Chłopiec
 • 11.poster

  Glen Splashy

  Wydra Tata
 • 12.poster

  Justin Caramel

  Karmelowy piesek Mały chłopiec
 • 13.poster

  Billy Brightfield

  Koza Tata
 • 14.poster

  Freya Chocolate

  Królik z czekoladowymi uszkami dziewczynka
 • 15.poster

  William Cinnamon

  Cynamonowy królik Pan
 • 16.poster

  Skye and Lyra Persian

  Kotek perski Bliźniaczki
 • 17.poster

  Rebecca Periwinkle

  Biszkoptowy królik Dziewczynka
 • 18.poster

  Lionel Grand

  Lew Pan
 • 19.poster

  Ralph Walnut

  Orzechowa wiewiórka Chłopiec
 • 20.poster

  Abigail Bramble

  Jeżyk Dziewczynka
 • 21.poster

  Andre Woolly

  Alpaka Tata
 • 22.poster

  Lily and Rose Marlowe

  Czarno-biały kotek Bliźniaczki
 • 23.poster

  Lulu Golightly

  Jedwabisty kotek Starsza siostra
 • 24.poster

  Melinda Cakebread

  Pudelek Dziewczynka
 • 25.poster

  Shane Sandy

  Pręgowany kotek Chłopiec
 • 26.poster

  Lona Dale

  Owca Dziewczynka
 • 27.poster

  Rianne Bubblebrook

  Słoń Mama
 • 28.poster

  Richie Hopper

  Kangur Tata
 • 29.poster

  Rosalina Pookie

  Przyjazna panda Dziewczynka
 • 30.poster

  Buddy Fenton

  Labrador Chłopiec
  Galeria i historia Galeria i historia WYBORY Sylvanian Families WYBORY Sylvanian Families
James Midnight

James Midnight

Nocny kotek Tata
Otworzę nocny park rozrywki dla dorosłych!

My, dorośli, tak samo jak dzieci lubimy parki rozrywki! Jeśli zostanę burmistrzem, otworzę park rozrywki, do którego dorośli będą mogli pójść każdej nocy. Dorośli mogą wznieść się w powietrze na diabelskim młynie tak samo jak dzieci i cieszyć się z tego równie mocno jak one!
Profile
Co lubi :Sztuczki magiczne
James, tata nocny kotek, jest magikiem, który rozbawia wszystkich w miasteczku w i mieście swoimi fascynującymi pokazami. Uważnie planuje swoje sztuczki i zakłada wytworne stroje. James jest dorosłym z sercem dziecka – tańczy, kiedy jest szczęśliwy i głośno krzyczy, kiedy coś go zaskoczy.
Ralph Walnut

Ralph Walnut

Orzechowa wiewiórka Chłopiec
Dzięki nowym niesamowitym wynalazkom na twarzach wszystkich mieszkańców zagości uśmiech!

Mój tata jest najlepszym wynalazcą na świecie. Wymyślę mnóstwo wynalazków, które wywołają uśmiech na twarzach wszystkich mieszkańców, a później zbuduję te wynalazki z moim tatą. Jednym z moich pomysłów jest uśmiecholot – to fascynująca latająca maszyna, dzięki której każdy, kto jest smutny, od razu poczuje się lepiej!
Profile
Co lubi :wspinanie po drzewach
Dominic ma mnóstwo energii i lubi bawić się na zewnątrz. Najbardziej uwielbia wspinać się po drzewach. Twierdzi, że wspiął się na każde drzewo w Calico Village, ale nikt nie jest tego pewny.
Freya Chocolate

Freya Chocolate

Królik z czekoladowymi uszkami dziewczynka
Każdego roku w Dniu Założenia będę organizować konkurs, w którym mieszkańcy miasteczka pokażą wszystkim, co lubią w nim najbardziej.

Jak na pewno wiecie, Sylvanian Village stało się miasteczkiem 20 marca wiele lat temu, i z tego powodu właśnie 20 marca obchodzimy Dzień Założenia. Wszyscy mamy coś, co lubimy w naszym miasteczku, więc każdego roku będę organizować konkurs dotyczący tego, co kochamy w nim najbardziej. A co ja lubię najbardziej w miasteczku? Was!
Profile
Co ona lubi :Rysowanie obrazków
Bell jest bardzo wesoła i lubi bawić się ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Często zaprasza przyjaciół na przyjęcia do domu i częstuje ich pysznymi smakołykami, które piecze ze swoją mamą. Bardzo ładnie rysuje i wygrywa wiele nagród w szkolnych konkursach.
Skye and Lyra Persian

Skye and Lyra Persian

Kotek perski Bliźniaczki
Odkrycie migoczącej gwiazdy

Wszyscy uwielbiamy migoczące gwiazdy, które można zobaczyć nocą na niebie w Sylvanian Village. Jednak jest kilka gwiazd, których nikt nie zna. Odkryjemy jedną z nich i nazwiemy ją Sylvania, dzięki czemu cały świat pozna nazwę naszego miasteczka.
Profile
Co ona lubi :pamiętnik
Skye:Lubi nauki przyrodnicze, takie jak nauka o pogodzie i minerałach. Marzy o tym, że pewnego dnia zostanie naukowcem. Każdego dnia robi notatki dotyczące nieba i sprawdza wiatrowskaz na swoim domu, a następnie przekazuje rodzinie prognozę pogody. Najbardziej teraz chciałaby dostać fartuch laboratoryjny.
Co ona lubi :metronom
Lyra:Lubi manipulować przy maszynach i bardzo interesuje się fortepianem i innymi instrumentami, do których tańczy jej tata. Obecnie jest zafascynowana tym, jak działa winda w ich domu. Zazwyczaj jest cicha, ale kiedy jest ze swoją siostrą bliźniaczką, dużo mówi.
Piers Petite

Piers Petite

Miś Chłopiec
Zadbam o to, by żadne jedzenie się nie marnowało!

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się przynieść do domu więcej orzeszków, niż jesteś w stanie zjeść, lub upiec zbyt dużo pysznego ciasta? Zostaw to mnie! Mój brzuszek nie ma ograniczeń – po prostu daj mi jedzenie, którego nie chcesz, a ja pożrę je w całości! Dokładki są zawsze mile widziane!
Profile
Co lubi :zabawa w chowanego
Po szkole Aidan lubi uprawiać sport ze swoimi przyjaciółmi. Kiedy wraca do domu, uwielbia dużo jeść! Jego mama zawsze gotuje mnóstwo pożywnych i pysznych potraw.
Candice Snuggly

Candice Snuggly

Leniwiec Mama
Drzemki każdego dnia!

Nic nie uszczęśliwia mnie bardziej niż relaks. Jeśli zostanę burmistrzem, wyznaczę w ciągu dnia czas na drzemkę i stworzę skwer w miasteczku, gdzie wszyscy będą mogli wspólnie drzemać w słońcu i cieszyć się zapachem kwiatów. Musicie mi wybaczyć, ale czuję się senna, gdy tylko o tym pomyślę!
Profile
Co ona lubi :Pływanie
Mama-leniwiec Candice Snuggly, ma wielkie serce. Candice nigdy nie zawraca sobie głowy bzdurami. Nawet jeśli bliźniaki płatają figle lub rozlewają jedzenie, ona wciąż jest szczęśliwa. Ale kiedy coś jest naprawdę ważne, wie, jak postawić na swoim!
Mary, Edward, Elizabeth

Mary, Edward, Elizabeth

Piankowa myszka Trojaczki
Chcemy dużo miejsc do zabawy dla małych dzieci!

Mamusia wozi nas w wózku każdego dnia. Uwielbiamy wychodzić, ale chcemy mieć więcej miejsc, gdzie można pobawić się z innymi dziećmi. Jeśli zostaniemy burmistrzami, stworzymy miejsce do zabawy dla wszystkich dzieci. Gdzieś, gdzie będzie dużo zabawek. Gdzieś, gdzie będzie miło poleżeć. Gdzieś, gdzie chętnie będziemy codziennie chodzić!
Profile
Co ona lubi : uczucie tiknięcia
Mary:Jedna z trojaczków, Mary, jest wulkanem energii. Zawsze się spieszy i często można ją zobaczyć, jak śmieje się razem z Elizabeth.
Co ona lubi : spanie
Edward:Jeden z trojaczków, Edward, jest śpiochem. Podczas gdy Mary i Elizabeth razem się śmieją, Edward po prostu ucina sobie drzemkę!
Co ona lubi : Słuchanie kołysanki swojej starszej siostry
Elizabeth:Jedna z trojaczków, Elizabeth, jest zawsze w dobrym nastroju. Za każdym razem, gdy Mary robi coś fajnego, Elizabeth do niej dołącza!
Richie Hopper

Richie Hopper

Kangur Tata
Kangurzy fitness

Jeśli zostanę burmistrzem, wprowadzę program fitness, dzięki któremu każdy będzie mógł mieć tak zgrabne i sprawne ciało, jak kangur.
Profile
Co lubi :spędzanie czasu z rodziną
Richie jest wielkim fanem sportu i pracuje jako dziennikarz sportowy w gazecie w Village. Lubi również grać w golfa ze swoimi przyjaciółmi i spędzać czas z rodziną w domku nad brzegiem jeziora.
Rebecca Periwinkle

Rebecca Periwinkle

Biszkoptowy królik Dziewczynka
Mnóstwo badań lekarskich – bo zdrowie jest najważniejsze!

Jestem dumna z tego, że wszyscy są szczęśliwi w Sylvanian Village. Rodzina biszkoptowych królików pomaga uszczęśliwiać mieszkańców, dbając o ich zdrowie!
Jeśli zostanę burmistrzem, moi rodzice, którzy pracują w przychodni, zrobią wszystkim badania!
Profile
Co ona lubi :Zabawa w księżniczkę
Rebecca lubi pisać bajki, zwłaszcza o księżniczkach. Skrycie marzy, że pewnego dnia sama zostanie księżniczką. Uwielbia również stroić się i tańczyć na przyjęciach rodzinnych.
Muddy McBurrows

Muddy McBurrows

Kret Chłopiec
Zrobię podziemną norę w domu każdego mieszkańca

Uwielbiam kopać!
Więc jeśli zostanę burmistrzem, wykopię wszystkim mieszkańcom podziemne nory. Pod ziemią jest wspaniale – chłodno latem, a ciepło zimą. Nora będzie Twoją małą, sekretną kryjówką – czyż to nie jest ekscytujące?
Profile
Co lubi :Omlety i maliny
Krecik Muddy McBurrows uwielbia patrzeć w gwiazdy, bo dobrze widzi w ciemności. Wie wszystko o gwiazdach i pokazuje innym konstelacje i gwiazdozbiory. Muddy jest wrażliwą duszą, która łatwo się wzrusza, więc często samotnie przebywa w swoim podziemnym pokoju.
Carissa Outback

Carissa Outback

Koala Mama
Posadzę więcej pięknych drzew!

Czy nie czujesz się spokojniej w otoczeniu drzew i świeżego powietrza? Chcę posadzić więcej drzew w Sylvanian Village. Niektórzy mogą powiedzieć, że jest ich już dużo, ale drzew nigdy za wiele! Posadzę ich jeszcze więcej – dzięki temu miasteczko Sylvanian Village będzie jeszcze piękniejsze!
Profile
Co ona lubi :galaretka z wina
Opieka nad dziećmi
Mama Sheila jest właścicielką sklepu przyjaznego środowisku. Sprzedaje wszystko od ekologicznych balsamów po torby zrobione z papieru pochodzącego w 100% z recyklingu! Lubi również spędzać czas na zewnątrz, pielęgnując ogród warzywny i spędzając czas ze swoją rodziną.
Glen Splashy

Glen Splashy

Wydra Tata
Dużo ryb w rzece

Jestem pewien, że wszyscy znacie Humming River. Moja rodzina kocha tę rzekę i spacery wzdłuż niej. Zadbajmy o tę piękną rzekę, aby była zawsze czysta i aby pływało w niej mnóstwo ryb!
Popieram również pomysł kangura Richiego, aby nosić nasze dzieci w torbie! Sam noszę moje dzieci w nosidełku w kształcie ryby.
Profile
Co lubi :Pranie ubrań
Tata Glenn uwielbia wychodzić poza dom ze swoją rodziną. Mruczy także z zadowolenia, kiedy pierze ubrania, a one stają się nieskazitelnie czyste. Glenn czasami daje się trochę ponieść emocjom, a wtedy Amanda, jego żona, musi trzymać go w ryzach.
Shane Sandy

Shane Sandy

Pręgowany kotek Chłopiec
Założę zastępy harcerzy i harcerek!

Prawdopodobnie jeszcze nie odkryliśmy wielu miejsc w Sylvanian Village. Jeśli zostanę burmistrzem, założę zastępy harcerzy i harcerek, żebyśmy mogli odkrywać te miejsca razem. Tylko pomyślcie, co możemy znaleźć – ukryty skarb, a może nawet pyszne owoce, których nigdy przedtem nie znaliśmy! Odkrywajmy wspólnie – wszyscy!
Profile
Co lubi :Odkrywanie świata
Shane lubi poznawać nowe miejsca i próbować nowych rzeczy. Nie może doczekać się, by podróżować po świecie, kiedy będzie starszy!
Theodore Maple

Theodore Maple

Rudy kotek Tata
Dłuższa trasa tramwajowa!

Kieruję tramwajem w Sylvanian Town. Jeśli zostanę burmistrzem, przedłużę trasę tramwajową do Sylvanian Village, aby łatwiej było dostać się do miasta. Obecnie wielu z Was rzadko widuje członków rodziny, którzy mieszkają w Sylvanian Town. Dzięki mojej nowej trasie tramwajowej łatwiej będzie wam się spotkać!
Profile
Co lubi :Oprowadzanie po miasteczku
Theodore świetnie udziela wskazówek. Nieważne, gdzie chcą iść mieszkańcy miasteczka, on wie, jak tam dotrzeć. Ma mały zeszyt, gdzie zapisuje wszystko o rzeczach, które widział, przebywając poza domem.
Lionel Grand

Lionel Grand

Lew Pan
Zorganizuję koncert!

Jeśli zostanę burmistrzem, zorganizuję koncert w Sylvanian Village z udziałem wszystkich dzieci. Będzie to koncert na świeżym powietrzu. Dźwięki otoczenia – świst wiatru, szelest liści, szum rzeki i cykanie owadów – będą łączyć się z piękną muzyką z instrumentów. To będzie cudowny dzień!
Profile
Co lubi :gra na fortepianie z innymi instrumentami
Lionel jest pianistą. Bardzo pięknie gra na fortepianie.
Codziennie gra na fortepianie w restauracji. Jest również dobrym kompozytorem i gra swoje świetne utwory dla klientów restauracji.
Fortepian nie jest jedynym instrumentem, na którym potrafi grać Lionel. Ma w swoim pokoju tyle instrumentów, że obdzieliłby całą orkiestrę!
Melinda Cakebread

Melinda Cakebread

Pudelek Dziewczynka
Ciasta stworzone specjalnie dla Ciebie

Moja mama uczy mnie, jak robić ciasta. Pieczenie biszkoptów i ubijanie śmietany to ciężka praca, ale także mnóstwo zabawy. Jeśli zostanę burmistrzem, podaruję każdemu niepowtarzalny, specjalnie zaprojektowany tort urodzinowy. Czyż to nie byłoby cudowne?
Profile
Co ona lubi :dodatki z koralików
Melinda lubi uczyć się od swojej mamy jak piec i dekorować ciasta. Lubi także organizować podwieczorki u siebie w domu i zapraszać na nie przyjaciół ze szkoły.
Rianne Bubblebrook

Rianne Bubblebrook

Słoń Mama
Mokre szaleństwo
w słoniowym stylu!


Wiem, że wiele z Was lubi bawić się w wodzie – czy staliście kiedyś pod strumieniem wody? To cudowne. Jeśli zostanę burmistrzem, zorganizuję wodne przyjęcie i pokażę wam, jak słonie bawią się w wodzie. Strumienie wody tworzą piękną tęczę – będziecie zachwyceni! Na koniec wszyscy dostaną przygotowane przeze mnie przekąski.
Profile
Co ona lubi :układanie kwiatów
Rianne uwielbia jeść, chociaż zawsze mówi, że jest na diecie. Ćwiczy tak dużo, jak je, więc ciągle jest głodna. Ma poczucie humoru i lubi bawić się ze swoją rodziną.
Abigail Bramble

Abigail Bramble

Jeżyk Dziewczynka
Piękne włosy ułożone przez profesjonalistę!

Każdy chce mieć piękne włosy! Czy nie czujesz się lepiej, gdy rano Twoje włosy ładnie się układają?
Ale czasem trudno sobie z nimi poradzić. Rano moje włosy zawsze wyglądają strasznie. Stwórzmy więc razem cudowny salon fryzjerski!
Profile
Co ona lubi :Zabawa w berka
Haley gra na flecie i tamburynie w rodzinnym zespole. Jest świetną artystką i tańczy na scenie w trakcie trwania ich występów. Haley lubi bawić się na zewnątrz ze swoim bratem i zbierać liście, kamienie i żołędzie, które znajduje w lesie.
William Cinnamon

William Cinnamon

Cynamonowy królik Pan
Zorganizuję wystawę sztuki!

Mam na imię William i mieszkam w Sylvanian Town. Uwielbiam sztukę bardziej niż cokolwiek innego. Jeśli zostanę burmistrzem, zorganizuję wystawę, na której pokażę wykonane przez Was obrazy i rzeźby. Między nami może być obiecujący artysta!
Profile
Co lubi :zwiedzanie muzeów i galerii
William jest chłopakiem króliczki Stelli Hopscotch. Jest romantykiem o dobrym sercu, który uwielbia sztukę i muzykę.
Lubi wszystkich uszczęśliwiać i zaskakiwać niesamowitymi niespodziankami. Zna wszystkich w mieście, więc idąc ulicą zawsze wita się ze wieloma mijanymi osobami.
Andre Woolly

Andre Woolly

Alpaka Tata
Klub dziewiarski: twórz ciepłe, milutkie rzeczy z miękkiej wełny!

Zrób na drutach coś ładnego dla swoich bliskich! Jeśli zostanę burmistrzem, pokaże wam, jak piękne i milutkie są rzeczy zrobione na drutach. Rzeczy wykonane samodzielnie dają jeszcze więcej ciepła niż kupione! Nauka będzie tak łatwa i miła, że nawet dzieci sobie poradzą.
Profile
Co lubi :Robienie na drutach
Andre jest spokojnym duchem, który lubi leżeć w słońcu. Doskonale robi na drutach i co roku dzierga członkom swojej rodziny nowe szaliki na zimę. Chociaż lubi usiąść i się zrelaksować, Andre uwielbia również muzykę tak bardzo, że nie może powstrzymać się od tańca, gdy słyszy jej rytm!
Lulu Golightly

Lulu Golightly

Jedwabisty kotek Starsza siostra
Zorganizuję pokaz mody!

Mam na imię Lulu i jestem makijażystką w Sylvanian Town. Jeśli zostanę burmistrzem, zorganizuję pokaz mody, żebyście wszyscy mogli zobaczyć, jak fajne są ładne ubrania i makijaż! Zagłosuj na szczęśliwsze i piękniejsze Sylvanian Village!
Profile
Co ona lubi :Udzielanie porad kolorystycznych
Lulu jest stylową makijażystką.
Pracuje w drogerii w centrum handlowym. Uważa, że jeśli dzięki jej makijażowi klientki będą wyglądać ładnie, poczują się szczęśliwe i pewne siebie.
Jej praca działa jak magia – na twarzy każdej klientki w mgnieniu oka pojawia się piękny makijaż. Lulu jest starszą siostrą Tiffany, jedwabistego kotka.
Fawna Buckley

Fawna Buckley

Jelonek Dziewczynka
Biblioteka z książkami dla każdego

Jeśli zostanę burmistrzem, otworzę bibliotekę w Sylvanian Village. Będą tam książki dla każdego – od pięknych książek z obrazkami dla dzieci po tajemnicze opowieści, które zaciekawią dorosłych. Nieważne, co najbardziej lubisz. Znajdziesz tam książki, które uwielbiasz!
Profile
Co ona lubi :Czytanie
Fauna jest radosną dziewczynką, która uwielbia się uczyć i spędzać czas w szkole. Jej ozdoba do włosów w kształcie kwiatka była prezentem od przyjaciół, którzy chcieli rozweselić ją po tym, jak jej ukochany kwiat usechł. Czyta wiele książek i ma szeroką wiedzę.
Buddy Fenton

Buddy Fenton

Labrador Chłopiec
Dzień Wymiany Ubrań – niepotrzebna dla jednego mieszkańca rzecz może okazać się skarbem dla innego ☺

Cześć, jestem Buddy! Podoba Wam się moja różowa koszula? To moje ulubione ubranie. Jeśli zostanę burmistrzem, zorganizuję pchli targ, na którym będziecie mogli znaleźć cudowne ubrania z drugiej ręki i różne inne rzeczy. Nie ma nic lepszego od znalezienia czegoś wspaniałego z drugiej ręki!
Profile
Co lubi :Ulubiona przytulanka
Buddy lubi grać w piłkę ze swoim tatą. Cały czas uwielbia zabawkę, którą otrzymał od taty, gdy był mały. Nawet w tajemnicy wciąż śpi z nią w nocy!
Billy Brightfield

Billy Brightfield

Koza Tata
Listy: podarunek od serca

A może by tak napisać list do kogoś bliskiego? To mógłby być wspaniały prezent. Napisz list od serca, a ja go dostarczę. Co tam mówisz? Żebym nie zjadł przypadkiem Twojego listu? Skąd ten pomysł? Nie martw się, dostarczę Twój list w jednym kawałku!
Profile
Co lubi : piesze wycieczki
Billy przeniósł się do Sylvanii, aby objąć posadę listonosza. Jest bardzo sumienny i dba o to, aby poczta do wszystkich była zawsze dostarczana na czas.
Rosalina Pookie

Rosalina Pookie

Przyjazna panda Dziewczynka
Zorganizujmy dzień sportu!

Ćwiczenia są świetne! Im więcej się ćwiczy, tym się jest szybszym. Jeśli zostanę burmistrzem, zorganizuję w miasteczku dzień sportu i pokażę wam, jaka to frajda!
Podczas dnia sportu odbędą się wyścigi i przeciąganie liny oraz mecze piłki nożnej, softballa i siatkówki.
Profile
Co ona lubi :Rozbawianie innych
Rosalina przyjazna panda jest wesołą żartownisią, która lubi bawić innych, lecz to nie wszystko – jest też bardzo pracowita i dba o swoich młodszych braci i siostry. Kiedy gra z nimi w piłkę nożną, delikatnie i powoli kopie piłkę.
Lily and Rose Marlowe

Lily and Rose Marlowe

Czarno-biały kotek Bliźniaczki
Przyjęcia każdego dnia!

Nazywamy się Lily i Rose. Jesteśmy bliźniaczkami i uwielbiamy wspaniałe imprezy. Jeśli zostaniemy burmistrzami, będziemy codziennie organizować przyjęcia, na których będą mogli się bawić wszyscy mieszkańcy miasteczka. Jeśli Lyra i Skye, bliźniaczki kotków perskich, odkryją swoją gwiazdę, urządzimy pod nią swoje przyjęcia – będzie podwójna zabawa!
Profile
Co ona lubi : zakupy
Rose:Rose jest bardzo podobna do swojego taty. Jest bardzo wysportowana i uwielbia grać w tenisa. Jest bardzo dobra w sporcie i zdobyła kilka nagród w szkolnych konkursach. Jej charakter jest inny niż jej siostry bliźniaczki, Lily, ale mają podobny gust i często zamieniają się strojami.
Co ona lubi : zamiana strojów
Lily:Lily jest bardzo podobna do swojej mamy. Uwielbia kupować ładne sukienki i chodzić na szkolne bale! Jest także bardzo radosna i lubi spędzać czas z siostrą.
Mimo, że jej charakter jest inny niż jej siostry bliźniaczki, Rose, dziewczynki są sobie bliskie i uwielbiają chodzić razem na zakupy.
Justin Caramel

Justin Caramel

Karmelowy piesek Mały chłopiec
Park z żołędziami – byłoby miło!

Lubię zbierać żołędzie! Są okrąglutkie i wyglądają, jakby miały kapelusze. Dlatego chcę otworzyć park z samymi żołędziami. Możemy tam pójść i cały dzień bawić się żołędziami.
Profile
Co lubi :żołędzie
Często biega za swoją siostrą, która nie potrafi usiedzieć w miejscu. Ma kolekcję żołędzi i jest tak zajęty szukaniem ich, że nie zauważa dookoła niczego innego.
Lona Dale

Lona Dale

Owca Dziewczynka
Możecie unieść się w powietrze!

Po prostu uwielbiam patrzeć na krajobraz z góry! Jeśli zostanę burmistrzem, będziecie mogli razem ze mną latać balonem nad Sylvanian Village. Zobaczycie miasteczko z zupełnie innej perspektywy i dojrzycie miejsca, których zazwyczaj się nie zauważa.
Profile
Co ona lubi :Naleśniki
Rysowanie obrazków
Lona dostała bardzo ważne zadanie polegające na zbieraniu i sortowaniu
różnych rodzajów owoców. Woli tę pracę od chodzenia do szkoły,
bo tam może wsuwać, ile dusza zapragnie, a żaden nauczyciel nie mówi, że tego nie wolno!
Vincent Husky

Vincent Husky

Husky Tata
Zbuduję szerokie i gładkie drogi

Każdy wie, że drogi w Sylvanian Village są nieco wąskie i wyboiste. Jeśli zostanę burmistrzem, wyremontuję drogi, żeby były szerokie i gładkie – będzie dużo miejsca dla szkolnego autobusu, a rodzice z wózkami będą mogli łatwo się przemieszczać.
Profile
Co lubi :Samochód
Vincent jest projektantem samochodów. Jego samochody są popularne w miasteczku ze względu na styl i dopasowanie do użytkownika. Vincent lubi również majsterkowanie. Zajmuje się pracami stolarskimi razem z tatą wiewiórki, który jest najlepszym wynalazcą w okolicy. Teraz Vincent pracuje również nad projektem roweru dla swojej rodziny.
Egbert Highbranch

Egbert Highbranch

Żyrafa Tata
Otworzę sklep z zabawkami

Otworzę sklep z zabawkami dla wszystkich mieszkańców Sylvanian Village. Uwielbiam stare zabawki, więc będę mieć wiele różnych zabawek, którymi bawili się dorośli, kiedy byli mali. Moje nowe i stare zabawki wywołają uśmiech na twarzach wszystkich mieszkańców.
Profile
Co lubi :zbieranie starych przedmiotów
Egbert ma spokojny charakter i jest opanowany. Często zapomina o swoim wzroście i uderza głową o framugi drzwi. Bardzo dba o swoje rzeczy. Ma ogromną kolekcję starych narzędzi i zabawek.
photo