The Mayor Election for The Sylvanian Village

21st November 2020

The Sylvanian Village News

The Preliminary Results!

The mayor election is in full swing with a lot of warm support from all of you!
And today, the preliminary results of the election were announced!
Each candidate is popular at this point, and you can't tell who will be the new mayor yet.
The election ends on 30th Nov. We are grateful for your support and are looking forward to counting your last minute votes!

 • 1stposter

  Vincent Husky

  Husky Otec
 • 2ndposter

  Egbert Větvička

  Žirafy Otec
 • 3rdposter

  James Půlnoční

  Půlnoční kočičky Tatínek
 • 4thposter

  Fawna Buckley

  Jeleni Holka
 • 5thposter

  Mary, Edward, Elizabeth

  Marshmallow myšky Trojčátka
 • 6thposter

  Theodore Javorový

  Javorové kočičky tatínek
 • 7thposter

  Carissa Outback

  Koali maminka
 • 8thposter

  Candice Pohodlná

  Lenochodi Maminka
 • 9thposter

  Muddy McBurrows

  Krtci kluk
 • 10thposter

  Piers Petite

  Medvídci Kluk
 • 11thposter

  Glen Šplíchanec

  Vydry tatínek
 • 12thposter

  Justin Karamelový

  Karameloví pejci Mimino
 • 13thposter

  Billy Políčko

  Kozy Otec
 • 14thposter

  Freay Čokoládová

  Čokoládoví králíčci Holčička
 • 15thposter

  William Skořicový

  Skořicoví králíčci Pán
 • 16thposter

  Skye and Lyra Perské

  Perské kočičky Dvojčátka
 • 17thposter

  Rebecca Brčálová

  Mléční králíčci Holčička
 • 18thposter

  Lionel Velký

  Lvi Pán
 • 19thposter

  Ralph Oříšek

  Oříškové veverky Kluk
 • 20thposter

  Abigail Ostružinová

  Ježci Holčička
 • 21stposter

  Andre Vlněný

  Alpaky Tatínek
 • 22ndposter

  Lily and Rose Marlowe

  Tuxedo kočičky holky dvojčata
 • 23rdposter

  Lulu Zářivá

  Hedvábné kočičky Starší sestra
 • 24thposter

  Melinda Chlebíčková

  Pudlové holčička
 • 25thposter

  Shane Pískový

  Pruhované kočičky kluk
 • 26thposter

  Lona Dale

  Ovečky Holka
 • 27thposter

  Rianne Bublavá

  Sloni Maminka
 • 28thposter

  Richie Skokan

  Klokani Tatínek
 • 29thposter

  Rosalina Nováčková

  Pandy Holka
 • 30thposter

  Buddy Fenton

  Labradoři Kluk
  Galerie & Historie Galerie & Historie Sylvanian Families ELECTION Sylvanian Families ELECTION
James Půlnoční

James Půlnoční

Půlnoční kočičky Tatínek
Každou noc otevřu zábavní park pro dospělé!

I my dospělí máme rádi lunaparky stejně tak jako je mají rády děti! Pokud budu starostou, otevřu i já lunapark, do kterého mohou chodit dospělí každou noc. Mohou pak stoupat k nebi na ruském kole a budou stejně nadšení jako děti!
Profile
Kouzlení
Tatínek James z rodiny Půlnočních koček je kouzelník, který svými neuvěřitelnými vystoupeními udivuje všechny obyvatele vesničky ,ale i města. Každý trik si pečlivě připravuje a vždy má na sobě černý oblek.James je srdcem dítě-když je šťastný tancuje radostí a když je překvapený radostně zavýská.
Ralph Oříšek

Ralph Oříšek

Oříškové veverky Kluk
Rozveselím celou vesnici úžasnými novými vynálezy!

Můj tatínek je nejlepší vynálezce vůbec! Takže příště vymyslím, co vynalézt, abychom rozesmáli všechny obyvatele vesnice, a pak to společně s tatínkem vymyslíme. Jedním z mých nápadů je letadlo, které vyrábí úsměv. Bude to tak vzrušující létající stroj, že každý, kdo se cítí smutný a nastoupí do něj, se bude cítit za chvilku lépe!
Profile
Lezení na stromy
Ralf Oříšek je plný energie a moc rád leze po stromech. Když míč jeho brášky Ambrosee uvízl na vysokém stromě, Ralph vylezl nahoru a bez mrknutí oka jej dostal zpět. Tvrdí, že vyleze na každý strom ve vesničce Sylvanian, ale nikdo neví , jestli je to pravda.
Freay Čokoládová

Freay Čokoládová

Čokoládoví králíčci Holčička
Každý rok v Den založení pořádám soutěž, kde vesničané sdílejí to, co se jim na vesnici nejvíce líbí.

Jak všichni víte, vesnička Sylvanian byla založena 20.března před mnoha lety, takže právě 20. března slavíme jako náš "Den založení". Všichni milujeme naši vesnici. Každý z nás má však něco jiného, co na ni miluje nejvíce. A tak pravidelně pořádám soutěž o to, co máme nejraději. A co mám na vesnici nejraději já? Vás všechny!
Profile
Malování obrázků
Freya z rodiny Čokoládových králíčků je veselá dívka, která se ráda baví se svou rodinou a přáteli. Své přátele zve často na večírky do svého domu a připravuje jim lahodné pochoutky, které upekla se svou maminkou. Moc krásně maluje a získala už mnoho cen ve školních soutěžích.
Skye and Lyra Perské

Skye and Lyra Perské

Perské kočičky Dvojčátka
Jiskřivá hvězda ☆ objev

Všichni milujeme zářivé hvězdy, které můžeme vidět na noční obloze vesničky Sylvanian. Ale existují hvězdy, o kterých nikdo neví. Jednu objevíme a pojmenujeme ji Sylvania, aby všichni na celém světě znali název naší vesnice.
Profile
Deníček
Skye: Má ráda přírodní vědy jako je studium o počasí a minerálech a jejím snem je stát se vědeckou pracovnicí. Každý den si dělá poznámky o obloze a pozoruje větrnou korouhvičku na střeše jejich domu, aby mohla povědět rodičům, jaké počasí je čeká. Právě teď si nejvíce přeje laboratorní plášť.
Metronomy
Lyra: Ráda se vrtá ve všelijakých přístrojích. Zajímají ji také hudební nástroje, při jejichž hudbě tancuje její táta. Nejvíce ji teď fascinuje, jak funguje výtah u nich doma. Většinou je velmi tichá, ale v přítomnost své sestry je upovídaná.
Piers Petite

Piers Petite

Medvídci Kluk
Postarám se, aby žádné jídlo nevyhazovalo! 🍏

Přivezli jste někdy domů více ořechů, než kolik sníte? Nebo upekli jste příliš mnoho lahodných dortíků? Nechte to na mně! Mé bříško nemá žádné omezení - dejte mi jídlo, které nechcete, a já ho všechno zhltnu! Pomoc ostatních je vždy vítána!
Profile
Hra na schovávanou
Pierce si rád po škole hraje se svými kamarády. Vždy ,když přijde domů, rád se dosyta nají! Jeho maminka pokaždé navaří velké množství výborného a velmi výživného jídla.
Candice Pohodlná

Candice Pohodlná

Lenochodi Maminka
Šlofíka každý den!

Nic mě nedělá šťastnějším, než si věci ulehčit. Takže pokud se stanu starostou, prohlásím, že v určitou denní dobu je čas si zdřímnout. Zřídím ve vesnici velké náměstí, kde si každý může zdřímnout na teplém slunci a užít si vůni květin. Budete mě muset omluvit ... cítím se ospalý jen když na to pomyslím!
Profile
Plavání
Candice Pohodlná má velké srdce. Nevadí jí přehlížet maličkosti, dokonce se nezlobí ani tehdy, když její dvojčata provádí nějaké neplechy, nebo když jim upadne kousek jídla. Ovšem když už jde opravdu do tuhého, neváhá zakročit!
Mary, Edward, Elizabeth

Mary, Edward, Elizabeth

Marshmallow myšky Trojčátka
(Chceme spoustu místa na hraní pro malé děti!)

Maminka nás každý den bere na procházku v kočárku. Jsme rádi venku, ale chceme místo, kde bychom si mohli hrát s ostatními malými dětmi. Kdybychom byli starostové, zajistili bychom, aby existovalo místo pro všechny děti. Někde, kde je spoustu hraček na hraní. Někde, kde si můžeme pěkně lehnout. Někde, kde se budeme moct navštívit každý den!
Profile
Lechtání
Mary, jedno z trojčat, je holčička plná energie. Pořád musí něco vyvádět a často ji můžete vidět smát se společně s Elizabeth.
Spánek
Edward, kluk z trojčat, je velký spáč. Zatím co se Mary a Elizabeth baví spolu, Edward prostě leží a pospává!
Ukolébavky od starší sestry
Elizabeth, vždy vesele naladěná holčička, je poslední z trojčat. Pokaždé, když vidí svoji sestřičku Mary dělat něco zábavného, nemůže si pomoct a hned se přidá!
Richie Skokan

Richie Skokan

Klokani Tatínek
Sportovec jako klokan

Pokud se stanu starostou, představím Vám svůj fitness program tak, abyste i vy dosáhli skvělého a fit těla jako má každý klokan.
Profile
Odpočinek s rodinou
Richie je veliký sporotovní nadšenec, a proto píše sportovní články do místních novin. Užívá si také hraní golfu s přáteli a rád tráví volný čas na chatě u jezera s rodinou.
Rebecca Brčálová

Rebecca Brčálová

Mléční králíčci Holčička
Spousta kontrol u lékaře - není nic důležitějšího než být zdravý!

Jsem hrdá na to, jak jsou všichni obyvatelé vesnice Sylvanian šťastní. A naše rodina mléčných králíčků pomáhá tím, že pečuje o vaše zdraví! Pokud budu starostkou, pomůžu svým rodičům pracujícím na klinice provést prohlídky všem!
Profile
Hraní na princeznu
Rebeka ráda vymýšlí a sepisuje pohádky, hlavně ty o princeznách. Tajně si přeje stát se jednoho dne princeznou. Také se ráda hezky obléká a tancuje na rodinných oslavách.
Muddy McBurrows

Muddy McBurrows

Krtci kluk
Vyrobím podzemní doupě u každého domu

Rád kopu!
Takže pokud budu starostou, udělám podzemní doupě u domu každého obyvatele naší vesničky. Podzemí je krásné místo, v létě chladné a v zimě teplé. A vaše doupě bude vaším vlastním malým tajným úkrytem - není to vzrušující?
Profile
Omelety a maliny
Muddy McBurrows miluje pozorování hvězd díky své schopnosti dobře vidět ve tmě. Ví o hvězdách vše a umí ukázat na každé souhvězdí či skupinu hvězd. Muddy má velmi citlivou duši, proto se snadno rozpláče a tak zůstává ve svém podzemním pokojíčku.
Carissa Outback

Carissa Outback

Koali maminka
Vysadím více krásných stromečků!

Taky si užíváš tu pohodu, když si obklopen/a stromy a dýcháš čerstvý vzduch? Chtěla bych ve vesničce Sylvanian vysázet více stromečků. Někdo by možná řekl, že jich tu máme dost, ale stromečků není nikdy dost! Vysázím jich tu víc a udělám tak naši vesničku ještě půvabnější!
Profile
Želé z vína/Starost o děti
Carissa se umí velmi dobře postarat o děti. Většina matek ve vesničce Sylvanian na ni spoléhá. Provozuje svůj vlastní ekologický obchůdek. Prodává všechno od přírodních krémů až po nákupní tašky vyrobené ze 100% recyklovaného papíru! Užívá si pobyt venku, péči o svou zeleninovou zahrádku a také čas strávený s její rodinou.
Glen Šplíchanec

Glen Šplíchanec

Vydry tatínek
Spoustu ryb do našich řek

Jistě znáte Hučící řeku. Má rodina k ní má blízko a často se podél ní jdeme projít. Pojďme se o tu úchvatnou řeku všichni společně postarat, aby byla vždy tak čistá a pod třpytivou hladinou mohla žít spousta ryb! Také velmi podporuji nápad Richiho, Klokaního tatínka, abychom nosili naše nejmenší ve vaku. Já sám jsem nosil po nějaký čas mé vlastní děti v postroji ve tvaru rybu.
Profile
Praní prádla
Jako každý jiný otec si Glenn nejvíce užívá čas strávený se svojí rodinou. Také si brouká samou spokojeností, když je vyprané prádlo zářivě čisté. Glenn se nechá velmi jednoduše rozptýlit, takže mu občas jeho žena Amanda musí pomoct, aby se vrátil zpátky k tématu.
Shane Pískový

Shane Pískový

Pruhované kočičky kluk
Založím Skautskou a Světluščí skupinu (skauti pro nejmenší)

Ve vesničce Sylvanian je pravděpodobně ještě spoustu míst, které jsme řádně neprozkoumali. Až se stanu starostou, tak založím Skautský a Světluščí oddíl, abychom tato místa mohli objevit společně. Jen pomyslete na to, co najdeme: zakopané poklady a možná i šťavnaté druhy ovoce, které jsme ještě nikdy neviděli. Vydejme se všichni společně na průzkum!
Profile
Objevování
Shane rád objevuje nová místa a zkouší nové věci. Nemůže se dočkat až vyroste a bude moct procestovat celý svět!
Theodore Javorový

Theodore Javorový

Javorové kočičky tatínek
Delší tramvajovou dráhu!

Jsem řidičem tramvaje v městečku Sylvanian. Až se stanu starostou, prodloužím trať až do naší vesničky, aby se místní mohli jednodušeji dostat do města. Aktuálně spousta z vás nevidí své rodinné příslušníky ve městě tak často právě vůli vzdálenosti. Moje nová tramvajová trať to velmi zjednoduší!
Profile
Provázet ostatní vesnicí
Theodore vždy umí poradit, jak se kam dostat. Nehledě na to, kam se snaží vesničané dostat, ví moc dobře, kudy se tam jde. Také si do svého notýsku zapisuje, co všechno viděl a kde všude byl.
Lionel Velký

Lionel Velký

Lvi Pán
Uspořádám koncert!

Až se stanu starostou, uspořádám se všemi dětmi z vesničky Sylvanian koncert . Bude to venkovní koncert, aby si všichni mohli užít zvuk z venku: šepot větru, šustění stromů, hučení řeky, cvrlikání broučků v pozadí libých zvuků všech nástrojů. To bude panečku den!
Profile
Hrát na klavír s a další nástroje s ostatními
Lionel je klavírista. Hraje vskutku překrásně. Každý večer hraje na klavír v restauraci skladby, které sám skládá. A klavír není jediný hudební nástroj, který Lionel ovládá. Umí hrát na tolik nástrojů, že by z nich mohla být celá kapela!
Melinda Chlebíčková

Melinda Chlebíčková

Pudlové holčička
Dortíky speciálně pro tebe

Moje maminka mě učí, jak péct dortíky. Pečení moučníků a všechno šlehání šlehačky je namáhavá práce, ale je to také ohromná legrace. Až budu starostkou, každému z vás upeču narozeninový dort na míru. Takový jaký svět ještě neviděl. Nebylo by to nádherné?
Profile
Korálky
Melinda se ráda od své matky učí, jak péct a zdobit dorty. Také se velmi baví, když doma pořádá čajové dýchánky, na které zve všechny svoje kamarády.
Rianne Bublavá

Rianne Bublavá

Sloni Maminka
Promáčený & ztřeštěný festival, prostě sloní styl!

Vím, že spousta z vás miluje hru ve vodě. Znáte ten pocit, když gejzíry vody dopadají na vaši hlavu? Je to úžasné! Až budu starostkou, uspořádám vodní party, abyste mohli i vy vyzkoušet, jak si vodu užívají sloni. Gejzíry vody vytvářejí dechberoucí duhu. Budete okouzleni, věřte mi! A na konci všichni dostanete svačinku, kterou jsem sama vytvořila.
Profile
Aranžování květin
Rianne ráda jí, přesto pokaždé tvrdí, že drží dietu. Cvičí tolik, kolik jí, takže je vždycky hladová. Má smysl pro humor a ráda dělá něco zábavného s svojí rodinou.
Abigail Ostružinová

Abigail Ostružinová

Ježci Holčička
Krásné vlasy od profesionála!

Všichni potřebujeme bujnou kštici! Necítíte se prostě báječně, když si ráno vykouzlíte na hlavě nádherný účes? Někdy je to ale práce, že? Já se svých vlasů po ráno vždy leknu. Pojďme tedy vytvořit společně nádherné vlasové studio!
Profile
Hrát na babu
Abigail je trochu divoška, které nevadí, když se při hraní ušpiní. Když společně s kamarády vyrazí na piknik, ostatní dívky vyrábějí věnečky z květin, zatímco ona by se nejraději klouzala z travnatého svahu s ostatníma klukama.
William Skořicový

William Skořicový

Skořicoví králíčci Pán
Zorganizuji uměleckou show

Mé jméno je William a bydlím v městečku Sylvanian. Umění miluji nadevše. Až se stanu starostou, uspořádám výstavu všech vašich obrázků a soch, které jste vytvořili. Možná je mezi námi nadějný umělec!
Profile
Muzea a galerie
William je přítelem starší sestry čokoládového králíčka. Je to dobrosrdečný romantik, který miluje dobrou muziku a umění. Rád dělá všem ostaním radost a ohromuje ostatní spoustou neuvěřitelných překvapení. Přátelí se s každým ve městě, takže vždy když prochází ulicemi, všechny zdraví.
Andre Vlněný

Andre Vlněný

Alpaky Tatínek
Pletařský klub: vytvoř si teplé a pohodlné věci z měkoučké vlny!

Upleť něco pěkného pro někoho ze svých blízkých! Až budu starosta, ukážu vám, jak nádherné a příjemné jsou pletené věci. A z nějakého důvodu hřejí ještě víc, když si je upletete sami! Ukážu vám skvělou a jednoduchou techniku, kterou zvládnou levou zadní i děti.
Profile
Pletení
Andre je klidná duše, který rád leží venku na sluníčku. Umí velmi dobře plést, takže každou zimu uplete nové šály pro celou rodinu. Přestože velmi rád jen tak posedává a odpočívá, když slyší nějakou chytlavou melodii, musí si prostě zatančit!
Lulu Zářivá

Lulu Zářivá

Hedvábné kočičky Starší sestra
Uspořádám modní přehlídku!

Jmenuju se Lulu a jsem maskérka v městečku Sylvanian. Až se stanu starostkou, uspořádám velkou módní přehlídku, aby všichni viděli, jak zábavný make-up a hezké oblečení mohou být! Hlasujte pro šťastnější a krásnější vesničku!
Profile
Dávat rady o barvách
Lulu je maskérka s dobrým vkusem. Pracuje v obchodě s kosmetikou v obchodním domě. Věří, že když se jí povede udělat její zákazníky krásnější, budou se cítit šťastnější a sebevědomější. Když pracuje, vypadá to, jako kdyby kouzlila. Je schopná ostatní krásně nalíčit v jediném okamžiku. Lulu je starší sestra Tiffany.
Fawna Buckley

Fawna Buckley

Jeleni Holka
Knihovna plná knih pro všechny

Jestli budu starostkou, otevřu knihovnu ve vesničce Sylvanian. Každý si tam najde svoji oblíbenou knihu. Vše od obrázkových knížek pro děti až po detektivky, které budou bavit spíše dospělé. Bez ohledu na tvůj vkus se vždy najde kniha jen pro tebe!
Profile
Čtení
Fawna je veselá dívka, která miluje učení a čas strávený ve škole.Květinovou ozdobu do vlasů dostala darem od svých kamarádek, když se ji snažili rozveselit, poté co její květinka, o kterou se starala, uvadla. Čte ráda a hodně, díky tomu má spoustu znalostí.
Buddy Fenton

Buddy Fenton

Labradoři Kluk
Den vyměňování oblečení - co se jednomu už nehodí, pro jiného to může být poklad

Ahoj, já jsem Buddy! Jak se ti líbí moje růžové tričko? Je moje oblíbené. Jestli budu starostou, založím bleší trh, kde budeš moct najít všemožné krásné oblečení z druhé ruky a spoustu dalších věcí. Není nic lepšího, než najít úžasné věci z druhé ruky!
Profile
Oblíbený plyšáček
Buddy je trošičku rozmazlený a chce být pořád se svým tatínkem. Jeho oblíbená hračka je plyšák, kterého dostal od táty, když byl ještě malý. Stále si svého plyšáka bere sebou do postele, když jde spát. Před svými kamarády to ale tají, protože se stydí.
Billy Políčko

Billy Políčko

Kozy Otec
Dopisy jsou dary od srdce

Proč nenapsat dopis svým milovaným? Pro ně by to byl překrásný dárek. Napiš upřímný dopis od srdce a já ho pro tebe doručím. Copak to povídáš? Že ten dopis nesmím sníst? Proč si myslíš, že bych něco takového udělal? Doručím všechny dopisy v naprostém pořádku. Tak se neboj!
Profile
Pěší výlety
Billy se přestěhoval do vesničky Sylvanien, aby se ujal práce pošťáka. Je velmi zodpovědný a vždy se postará o to, aby byl každý dopis doručen včas a na správné místo.
Rosalina Nováčková

Rosalina Nováčková

Pandy Holka
Pojďme si užít sportovní den!

Cvičení nás naplňuje příjemnými pocity! A čim víc cvičíš, tím lepší se stáváš. Až se stanu starostkou, uspořádám sportovní den a ukážu vám všem, jak moc velká zábava sportování může být! Na sportovním dni nebudou chybět běžecké závody, soutěž v přetahované a mnoho her jako kopaná, softball a volejbal.
Profile
Bavit ostatní
Rosalina je veselý vtipálek a miluje bavit ostatní. Kromě toho je velmi pracovitá a stará se o svoje mladší bratříčky a sestřičky. Když s nima hraje kopanou, kope vždy do míče opatrně a pomalu.
Lily and Rose Marlowe

Lily and Rose Marlowe

Tuxedo kočičky holky dvojčata
Oslavy každý den!

Jmenujeme se Lily a Rose. Jsme dvojčata a milujeme velkolepé oslavy. Pokud se staneme starostkami, budeme pořádat oslavy každý den, aby se vesničané mohli bavit. Až dvojčata perských kočiček, Lyra a Skye, objeví svoji hvězdu, budeme naše oslavy pořádat pod touto hvězdou - to totiž zdvojnásobí naše nadšení!
Profile
Nakupování
Rose je velmi podobná svojí matce. Ráda si kupuje hezké oblečení a miluje školní taneční oslavy. Vždycky je dobře naladěná a s oblibou tráví čas se svojí sestrou Lily. Ačkoli se jejich povahy liší, jsou si velmi blízké a rády nakupují spolu.
Vyměňovat oblečení
Lily se v mnohém podobá svému otci. Je velmi sportovní a nejraději hraje tenis. Ve sportech se jí velmi daří a dokonce vyhrála několik trofejí ve školních soutěžích. Povahu má jinou než její sestra Rose, ale jejich vkus je skoro stejný, takže si občas vyměňují oblečení.
Justin Karamelový

Justin Karamelový

Karameloví pejci Mimino
Dubový park plný žaludů-to by bylo super!

Rád sbírám žaludy! Jsou malé, rády se kutálejí a mají čepičku. Až budu starostou, chci otevřít dubový park plný žaludů a ničeho jiného. Potom si budeme moct hrát s žaludy každý den.
Profile
Žaludy
Jeho neposedná sestra ho občas někam vytáhne. Rád sbírá žaludy do své žaludové sbírky a někdy se na to tolik soustředí, že přestane vnímat, co se děje okolo.
Lona Dale

Lona Dale

Ovečky Holka
Můžeš se vznášet v oblacích

Prostě miluji ten pohled na zem z výšin. Až se stanu starostkou, budeš se se mnou moct vznášet nad vesničkou Sylvanian v horkovzdušném balóně. Uvidíš ji z úplně jiné úhlu a všimneš si míst, která normálně přehlédneš.
Profile
Palačinky/Kreslení obrázků
Lona dostala za úkol sbírat a třídit různé druhy ovoce. Tuto brigádu má mnohem raděj ,než chození do školy, protože si může dopřávat do sytosti a žádný učitel jí nemůže napomínat!
Vincent Husky

Vincent Husky

Husky Otec
Rozšířím a uhladím všechny silnice

Všichni jste si už zajisté všimli, že silnice ve vesničce Sylvanian jsou trochu úzké a hrbolaté. Jestli se stanu starostou, budu pracovat na těchto silnicích a udělám je širší a hladší, aby tam byl dostatek místa pro školní autobus a aby rodiče mohli pohodlně tlačit své děti v kočárcích.
Profile
Auta
Vincent navrhuje auta. Jeho auta jsou celkem populární mezi vesničany, vzhledem k tomu, že jsou velmi stylová, ale zároveň velmi praktická. Rád vyrábí věci vlastníma rukama. Otec veverky, nejlepší vynálezce, ho v tomto podporuje. Teď se Vincent pokouší vyrobit jízdní kola pro svoji rodinu.
Egbert Větvička

Egbert Větvička

Žirafy Otec
Otevřu hračkářství

Otevřu obchod s hračkami, který si bude moct užít každý obyvatel vesničky Sylvanian. Miluji staré hračky, takže budu nabízet mnoho hraček, se kterými si stávající dospělí hrávali, když byli malí. Moje hračky, ať už staré nebo nové, rozveselí každého v naší vesničce.
Profile
Sbírání archivního zboží
Egbert má klidnou a uvolněnou povahu. Vždy zapomíná na svoji výšku a hlavou naráží do rámu dveří. Dobře se stará o své věci. Má velkou sbírku historických nástrojů a hraček.
photo